W związku z tym, że pracujemy w modelu online (studio  mastering-owe mieści się w Krakowie) – tryb naszej pracy pozostaje niezmienny – obecna sytuacja nie wpłynęła na nasze funkcjonowanie.  Zapraszamy do współpracy i dbajcie o Wasze zdrowie.

Kim jesteśmy?

Studio Mastering Mastering i miks nagrań to nasza specjalność! Jesteśmy inżynierami dźwięku dysponującymi nowoczesnym studiem nagrań. Specjalizujemy się w przygotowaniu mixu, masteringu oraz udźwiękowieniu wideo. Współpracujemy z producentami muzycznymi, wytwórniami, zespołami oraz muzykami sesyjnymi. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem pojedynczych utworów, jak również realizacją obszerniejszych projektów (EP, LP, itd.).  Współpracując z nami masz gwarancję, że przygotowany projekt posiadać będzie doskonałe brzmienie oraz najwyższe parametry techniczne. Nasze studio znajduje się w Krakowie, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej polski. Całość oferty przygotowaliśmy w ten sposób, aby wszystko mogło się odbyć całkowicie online. Przygotowujemy zarówno mastering online jak i miks online. Najlepszym potwierdzeniem naszej marki jest to, że istniejemy na rynku od pięciu lat i wykonaliśmy w tym czasie kilkadziesiąt realizacji.


Do kogo skierowana jest nasza oferta?

  • Producentów oraz muzyków, którzy chcą skorzystać z usług profesjonalnego studia muzycznego (bez potrzeby kosztownego wynajęcia w raz z całym sprzętem). Interesuje Cię tylko konkretna usługa – miks / mastering? W standardowym przypadku należy ponieść bardzo wysokie koszty (naliczane najczęściej godzinowo) – u nas płacisz za konkretny rezultat.

  • Producentów oraz muzyków, którzy przygotowują swoje nagrania w domowym studio, a chcą by ich produkcje posiadały w pełni profesjonalne brzmienie. Nie musisz posiadać w domu kosztownego systemu audio. Dzięki naszemu sprzętowi i umiejętnością zadbamy o to, by twoje nagrania były najlepszej jakości.

  • Producentów oraz muzyków, którzy chcą wydać album, lub przesłać profesjonalna Demo do wytwórni muzycznej. W przypadku samodzielnego wydania albumu miks i mastering jest podstawą a zarazem gwarancją, że twoja muzyka jest zgodna z obecnymi standardami technicznymi. Pozwoli słuchaczom cieszyć się dynamicznymi, czystymi nagraniami o naturalnym brzmieniu. Jeśli chcesz wysłać do wytworni Demo – zadbaj o to, aby parametry techniczne nie zdyskwalifikowały twojej propozycji.

  • Producentów oraz muzyków, którzy nagrali już swój materiał w studio i potrzebują przygotowania profesjonalnego miksu i masteringu. W przypadku sesji nagraniowych usługa miksu oraz masteringu nie znajduje się w standardowym pakiecie. Muzycy otrzymują nagrania w postaci pojedynczych ścieżek, które powinny zostać odpowiednio, profesjonalnie przygotowane.

Jakie gatunki muzyczne?

  • Hip-Hop – wiemy jak sprawić aby wokal idealnie współgrał z podkładem. Wiemy, że chcesz aby beat rozbujał Twoich fanów, a zwrotki miały profesjonalną panoramę. Nie ważne, czy klasycznie, nowschoolowo, trapowo, czy eksperymentalnie – rezultat na pewno ucieszy Twoje ucho.

  • Trap – potrzebujesz Autotune oraz odpowiednio spanoramowanych wokali w refrenach i zwrotkach? Nie ma problemu. Wiemy jak uzyskać charakterystyczne brzmienie nowej fali. Zmiksujemy wokale z ścieżkami instrumentalnymi, a podczas masteringu nadamy całości odpowiednie profesjonalne brzmienie.

  • Muzyka klubowa – tutaj rezultaty sprawdzane są na parkiecie. Dynamiczna stopa, mięsisty bas i ładnie brzmiące syntezatory. Do tej pory realizowaliśmy zlecenia w stylistyce: house, techno, EDM, trance.

  • Rock/Metal – brzmienie gitar, dobrze zrealizowana perkusja i przemyślanie wkomponowany wokal. Nie ważne, czy Toja muzyka jest w nastroju balladowym, czy też jest to ciężki metal. Do tej poru realizowaliśmy projekt od kameralnych realizacji, aż do nowoczesnego metalu.

  • Muzyka instrumentalna – twoja muzyka nie mieści się w powyższych kategoriach? Żaden problem! W XXI wiele utworów umyka kategoryzacji. Jeśli chcesz uzyskać bardzo określony efekt – po prostu podeślij nam utwór referencyjny – będziemy dążyć do takiego rezultatu. W konsekwencji – studio mastering – pomoże osiągnąć Ci rezultat do którego dążysz.

Zapraszamy do kontaktu: miniature.records@gmail.com

lub za pomocą  Facebooka

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to Top
Porozmawiaj z nami w massenger