Kim jesteśmy?

Studio Mastering Mastering i miks nagrań to nasza specjalność! Jesteśmy inżynierami dźwięku dysponującymi nowoczesnym studiem nagrań. Specjalizujemy się w przygotowaniu mixu, masteringu oraz udźwiękowieniu wideo. Współpracujemy z producentami muzycznymi, wytwórniami, zespołami oraz muzykami sesyjnymi. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem pojedynczych utworów, jak również realizacją obszerniejszych projektów (EP, LP, itd.).  Współpracując z nami masz gwarancję, że przygotowany projekt posiadać będzie doskonałe brzmienie oraz najwyższe parametry techniczne. Nasze studio znajduje się w Krakowie, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całej polski. Całość oferty przygotowaliśmy w ten sposób, aby wszystko mogło się odbyć całkowicie online. Przygotowujemy zarówno mastering online jak i miks online. Najlepszym potwierdzeniem naszej marki jest to, że istniejemy na rynku od pięciu lat i wykonaliśmy w tym czasie kilkadziesiąt realizacji.


Do kogo skierowana jest nasza oferta?

  • Producentów oraz muzyków, którzy chcą skorzystać z usług profesjonalnego studia muzycznego (bez potrzeby kosztownego wynajęcia w raz z całym sprzętem). Interesuje Cię tylko konkretna usługa – miks / mastering? W standardowym przypadku należy ponieść bardzo wysokie koszty (naliczane najczęściej godzinowo) – u nas płacisz za konkretny rezultat.

  • Producentów oraz muzyków, którzy przygotowują swoje nagrania w domowym studio, a chcą by ich produkcje posiadały w pełni profesjonalne brzmienie. Nie musisz posiadać w domu kosztownego systemu audio. Dzięki naszemu sprzętowi i umiejętnością zadbamy o to, by twoje nagrania były najlepszej jakości.

  • Producentów oraz muzyków, którzy chcą wydać album, lub przesłać profesjonalna Demo do wytwórni muzycznej. W przypadku samodzielnego wydania albumu miks i mastering jest podstawą a zarazem gwarancją, że twoja muzyka jest zgodna z obecnymi standardami technicznymi. Pozwoli słuchaczom cieszyć się dynamicznymi, czystymi nagraniami o naturalnym brzmieniu. Jeśli chcesz wysłać do wytworni Demo – zadbaj o to, aby parametry techniczne nie zdyskwalifikowały twojej propozycji.

  • Producentów oraz muzyków, którzy nagrali już swój materiał w studio i potrzebują przygotowania profesjonalnego miksu i masteringu. W przypadku sesji nagraniowych usługa miksu oraz masteringu nie znajduje się w standardowym pakiecie. Muzycy otrzymują nagrania w postaci pojedynczych ścieżek, które powinny zostać odpowiednio, profesjonalnie przygotowane.

Oprócz parametrów dla CD oraz płyt winylowych, przygotowujemy mix oraz mastering zgodnie z wytycznymi: Spotify, Youtube, Apple Music, Bandcamp, Tidal.


Jakie gatunki muzyczne?

  • Hip-Hop – wiemy jak sprawić aby wokal idealnie współgrał z podkładem. Wiemy, że chcesz aby beat rozbujał Twoich fanów, a zwrotki miały profesjonalną panoramę. Nie ważne, czy klasycznie, nowschoolowo, trapowo, czy eksperymentalnie – rezultat na pewno ucieszy Twoje ucho.

  • Trap – potrzebujesz Autotune oraz odpowiednio spanoramowanych wokali w refrenach i zwrotkach? Nie ma problemu. Wiemy jak uzyskać charakterystyczne brzmienie nowej fali. Zmiksujemy wokale z ścieżkami instrumentalnymi, a podczas masteringu nadamy całości odpowiednie profesjonalne brzmienie.

  • Muzyka klubowa – tutaj rezultaty sprawdzane są na parkiecie. Dynamiczna stopa, mięsisty bas i ładnie brzmiące syntezatory. Do tej pory realizowaliśmy zlecenia w stylistyce: house, techno, EDM, trance.

  • Rock/Metal – brzmienie gitar, dobrze zrealizowana perkusja i przemyślanie wkomponowany wokal. Nie ważne, czy Toja muzyka jest w nastroju balladowym, czy też jest to ciężki metal. Do tej poru realizowaliśmy projekt od kameralnych realizacji, aż do nowoczesnego metalu.

  • Muzyka instrumentalna – twoja muzyka nie mieści się w powyższych kategoriach? Żaden problem! W XXI wiele utworów umyka kategoryzacji. Jeśli chcesz uzyskać bardzo określony efekt – po prostu podeślij nam utwór referencyjny – będziemy dążyć do takiego rezultatu. W konsekwencji – studio mastering – pomoże osiągnąć Ci rezultat do którego dążysz.

Opinie

Maciej Król
2022-10-25
Świetne studio masteringowe! Bardzo dobry kontakt z klientem i świetne rezultaty. Bardzo dobrze się pracuje z członkami zespołu miniature-records. Nic dodać, nic ująć. Polecam każdemu!
Jakub Szybiak
2022-08-23
Bardzo polecam, świetna komunikacja, wzięli pod uwagę wszystkie moje sugestie. Efekt końcowy super :)
Alek Malinowski
2022-07-25
Sprawna robota, kompletny mix/mastering ze świetnym efektem końcowym, błyskawiczny kontakt w razie sugestii/poprawek
Bardbarian
2022-06-24
Mix/mastering zrobiony sprawnie i szybko. Świetna komunikacja zarówno mailowa jak i poprzez facebook. Polecam!
Lukasz W
2022-04-28
Bardzo dobra współpraca, końcowe brzmienie przerosło moje oczekiwania. Świetna komunikacja od samego początku do zamknięcia projektu. Polecam !!
Benjamin Bojanek
2021-11-12
Świetny workflow, kawałki zawsze wychodziły wypolerowane i po myśli twórcy. Kreatywne rozwiązania też wchodziły w grę i zawsze brzmiały zawodowo. Polecam całym sercem!
Arkadiusz Jankowski
2021-07-23
Świetne studio. Bardzo sprawna komunikacja w sprawie pożądanego efektu brzmieniowego, a następnie kolejnych uwag i poprawek. Finalna wersja mastera brzmi dokładnie tak jak tego chciałem. Termin realizacji projektu był szybki. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i szczerze polecam usługi Miniature Records.
Krzysztof Koźlik
2021-07-20
Świetna, szybka i profesjonalna usługa, polecam!


Zapraszamy do kontaktu: miniature.records@gmail.com

lub za pomocą  Facebooka

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to Top