Nadchodzi Superbooth 2023

Superbooth to jedno z największych wydarzeń w świecie muzyki elektronicznej. Targi, które odbywają się co roku w Berlinie, przyciągają setki producentów, artystów i fanów z całego świata, którzy chcą poznać najnowsze trendy i nowinki technologiczne w dziedzinie muzyki elektronicznej.

W roku 2023 Superbooth odbędzie się w dniach 4-6 maja w kompleksie hal Tresor na terenie byłej elektrowni w Berlinie. To już 7 edycja tego wydarzenia, które z roku na rok zyskuje na popularności. Targi to nie tylko miejsce, gdzie można poznać najnowsze urządzenia i sprzęt muzyczny, ale także okazja do spotkania się z innymi pasjonatami i twórcami muzyki.

Podczas Superbooth 2023 będzie można zobaczyć prezentacje od ponad 200 producentów z całego świata, którzy zaprezentują swoje najnowsze produkty i technologie. Wśród wystawców znajdą się takie marki jak Moog, Elektron, Roland, Korg czy Arturia. Będzie też okazja do posłuchania koncertów i występów artystów związanych z muzyką elektroniczną.

Superbooth to także miejsce, gdzie można poznać najnowsze trendy w dziedzinie produkcji muzycznej, a także wziąć udział w licznych warsztatach i prezentacjach poświęconych m.in. syntezatorom, sekwencerom czy mikserom. Wśród tematów poruszanych podczas wydarzenia znajdą się m.in. modularyzacja, nowe technologie, a także kwestie związane z produkcją i wydawaniem muzyki elektronicznej.

Jeśli jesteś fanem muzyki elektronicznej, to Superbooth 2023 to wydarzenie, którego nie możesz przegapić. To idealna okazja do poznania nowych ludzi i zainspirowania się najnowszymi trendami w branży. Zapisy na wydarzenie rozpoczną się wkrótce, więc warto śledzić informacje na temat Superbooth 2023 i szykować się na niezapomniane trzy dni w Berlinie.

Posted on 04/05/2023 in Blog dla producentów

Back to Top