Opinie Naszych Klientów

 • Kilka razy miałem przyjemność powierzyć swoje utwory Miniature Records i się nie zawiodłem. Wystarczy opowiedzieć, czego się oczekuje, a już po pierwszym miksie można to dostać. Nawet jeśli nie do końca wiesz, jaki efekt chcesz uzyskać, to dostaniesz profesjonalnie zrealizowany utwór, który Cię pozytywnie zaskoczy brzmieniem. Pamiętaj, że tu mastering odbywa się analogowo – to dodatkowy atut, a nie pójście na kompromis z cyfrowymi narzędziami. Do tego trzeba wiedzy i umiejętności, a tych tu nie brakuje. Cała współpraca przebiega zawsze miło i szybko. Jeszcze nie raz skorzystam. Dzięki!

  — Łukasz Rudnikowski —
 • Za nami już dwa wspólne projekty, oba bardzo udane. Miks i mastering na profesjonalnym poziomie, panowie bardzo kontaktowi, współpraca w miłej atmosferze. Polecam serdecznie, sama chętnie znowu skorzystam z usług Miniature Records w przyszłości!

  — Maria Brachmańska —
 • Jeśli chodzi o jakość wykonania pełnego mixu i masteringu to jestem w szoku że w tak krótkim czasie można uzyskać tak mocny efekt i naturalne brzmienie, wcześniej wmawiano mi że potrzeba na to  czasu kilku sesji rozciągnietych na kilka dni a efekt w porównaniu do miniature rec był mizerny, kontakt od samego początku taki jak być powinien wszystko wytłumaczyli i wspólnie doszliśmy do jednakowych wniosków, no i najważniejsza sprawa – cena jest dość śmieszna za jakość wykonanej usługi, cóż jeśli chodzi o mnie to mam nadzieje że współpraca rozciągnie się na kilka następnych lat! 5!

  — SAN —
 • Współpraca z Miniature Records była czystą przyjemnością! Mastering który dla mnie wykonali był naprawdę dobry. Przede wszystkim podobało mi się ich podejście do mojej opinii; mogłem wyznaczyć im czego oczekuję od ukończonego utworu oraz od razu po wysłaniu pytali czy mi ów mastering odpowiada. Jest to opcja przede wszystkim dobra dla osób które nie mają profesjonalnego sprzętu analogowego a chcieliby po NAPRAWDĘ KONKURENCYJNEJ CENIE go w swych utworach doświadczyć.

  — The Unifiers —
 • Mix i mastering na najwyższym poziomie. Wiele lat współpracy i za każdym razem najwyższa jakość. Kilka wydawnictw w formie CD oraz kilka płyt winylowych – zawsze to samo, doskonałe brzmienie.

  .

  — Mad Hop Records —
 • Dzięki Miniature Records mam więcej czasu na produkcję. Swoimi umiejętnościami potrafią wyciągnąć z mojej muzyki brzmienie, którego ja nie potrafię w domowym studio. Za przystępną cenę sprawiają, że moje utwory brzmią na prawdę profesjonalnie i przede wszystkim klarownie oraz czysto – tak jak lubię. Nigdy nie było problemu z ewentualnymi poprawkami brzmienia, nawet wtedy, gdy przesadnie marudziłem :) Za każdym razem efekt końcowy jest dokładnie taki, jaki sobie wyobrażałem. Podziwiam za cierpliwość, podejście do klienta i umiejętności.

  — Madis —
 • Jestem pod wielkim wrażeniem. Współpraca układała się płynnie i sprawnie a efekt był lepszy niż sobie zakładałem. Utwór który oddałem do mixu i masteringu dostał życie i pełne, wyważone brzmienie. Bardzo polecam! 10/10

  — Jakub Kwaczek —
 • Na Miniature Records wpadłem bardzo przypadkowo przeglądając stronę główną na Facebook’u. Zainteresowałem się i po chwili złapałem kontakt. Praca ze studiem była szybka, efektywna i bardzo prosta. Łatwy i bezproblemowy kontakt to jedna z największych zalet, którą teraz często cieżko znaleźć. Współpraca zakończyła się statysfakcją zarówno z mojej strony, jak i ze strony studia.

  — Wojciech Szczepanik —
 • Zanim trafiłem na Miniature Records, zmarnotrawiłem sporo czasu i pieniędzy na poszukiwanie inżyniera dźwięku, który udźwignie moje przekombinowane aranżacje. Cieszę się, że udało mi się go w końcu znaleźć! Miniature Records świadczą usługi na światowym poziomie za ułamek ceny. Nie witają klienta litanią utyskiwań i złotych rad, nie marudzą i nie kręcą nosem. Zabierają się do pracy i wyciskają z otrzymanego materiału, co tylko się z niego da wycisnąć. W Polsce to, niestety, wciąż rzadkość.

  — Guitatronik —
 • Miniature Studio to profesjonalna firma, profesjonalne podejście do klienta i swietny kontakt. Realizator dostosowuje sie do potrzeb klienta, a efekt koncowy gotowego utwóru jest znakomity i to za nie duże pieniądze. Jestem w pełni  zadowolony  z ich usług i polecam współprace z Miniature Studio!

  — Dawid wokalista zespołu LAYO —
 • W pełni profesjonalne usługi, super kontakt no i szybki czas realizacji ;) Jak najbardziej polecam , bo sam na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy. :)

  — ChrisVanPower —
Back to Top